Şirket Vizyonumuz,

Muhasebe ve destek hizmetleri sunduğumuz müşterilerimize pratik, çözüm merkezli olan ve sorunsuz kaliteli bir hizmet vermek, gelişmekte olan uluslar arası iş fırsatlarında müşterilerin vergi ve diğer hizmetlerinde dünya ekonomisine uygun bir şekilde profesyonel şekilde hizmet vermektir. Yapacağımız her türlü mali hizmetlerde sektörün öncü firması olarak Teme Muhasebe adına yakışır şekilde sorumluluklarımızı yerine getirmektir. Tema Muhasebe hem küçük hem de orta ölçekli olan birçok firma ile çalışmaktadır. Şirketlerin imajına uygun şekilde profesyonel biçimde hizmet vermek için var gücü ile çalışmaktayız. Müşterilerimizin hizmet alma konusunda beklentilerinin üzerinde kaliteli hizmet sunabilmek için kendimiz sürekli yenilemek için eğitim ve geliştirme çabası içerisindeyiz.

 

Her türlü yeniliğe ve çözüm ortaklığına açık olarak organizasyonumuzu belirli bir plan dahilinde ileriye taşıyarak müşterilerimizin taleplerini karşılama yolunda ilerliyoruz.

Yardıma ihtiyacınız mı var?

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Deneyimli kadromuz ile muhasebe süreçlerinin her aşamasında aktif olarak rol almaktayız. Tema Muhasebe ile kalite ve çözüm odaklı hizmet sunarak büyük bir titizlik içerisinde görevlerimizi yerine getirmekteyiz.

Ramazan TEMİZKAN
SMMM, Temamuhasebe

BİR SORUNUZMU VAR? BİZİMLE HEMEN İLETİŞİME GEÇİN...