Hakkımızda

Tema Muhasebe ülkemizde yasal standartlara uygun şekilde hizmet vermek amacıyla 2001 yılında kurulmuştur. Serbest muhasebeci ve mali müşavir Ramazan Temizkan önderliğinde kurulan şirketimiz 3568 Sayılı Meslek Yasası ile hizmet vermektedir. İstanbul’ da kurulan Tema Muhasebe şirketimiz uluslar arası standartlarda hizmet vererek kaliteli bir muhasebe hizmeti ve denetim sağlamaktadır. Müşterilerinin isteklerini kısa sürede yasal bir düzende yerine getirmeyi hedefleyen şirketimiz İstanbul’ da muhasebe, mali müşavirlik ve kontrol denetim hizmetlerini sürdürmektedir.

Kurucumuz Ramazan Temizkan önderliğinde 6 kişilik deneyimli bir ekiple profesyonel şekilde hizmet vermekteyiz. Muhasebeden kontrol denetimine kadar ola hizmetlerimizde profesyonel kadromuz tamamen çözüm odaklı çalışmaktadır. Deneyimli ekibimiz ile müşterilerimizin muhasebe işlemlerini en hızlı ve sorunsuz bir şekilde yerine getirmeye özen gösteriyoruz.

Deneyimli kadromuz ile muhasebe süreçlerinin her aşamasında aktif olarak rol almaktayız. Tema Muhasebe ile kalite ve çözüm odaklı hizmet sunarak büyük bir titizlik içerisinde görevlerimizi yerine getirmekteyiz. Ekibimiz ile sadece serbest muhasebe işlerinde kalmayım kurumsal alanda hizmet vermek için 2001 yılında Tema Muhasebe olarak yola çıkmış bulunmaktayız.

İstanbul’ da sektörün nabzını etkili bir şekilde tutan Tema Muhasebe 2001 yılından bu yana kendini geliştirerek üst düzey bir şekilde hizmetlerini yerine getirmektedir. 20 yılı aşkın mesleki deneyimi ile serbest mali müşavir ve muhasebeci Ramazan Temizkan SMMM eğitimi ile muhasebe konusunda müşterilerine dürüst ve açıklık ilkeleri ile hizmetlerini yerine getirmektedir. Hizmet verdiğimiz alanlarda iş sürecimizde müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olarak gerekli yetkinliklerimize uygun biçimde işimizi tamamlıyoruz. Büyük küçük birçok firmanın hizmetlerini yürüten Tema Muhasebe mali müşavirlik büromuz her türlü aşamada müşterisini eksiksiz biçimde bilgilendirmektedir. Böylece var olan sürecin en güzel şekilde işlenmesi sağlanarak danışmanlık verilmektedir. Her konuda çekinmeden müşterilerimizle diyalog halinde olarak hızı bir iletişim anlayışına sahip kadromuz ile ilerlemekteyiz. Muhasebe ve mali mevzuattaki faaliyet konularımızda anlık yaşanan gelişmeleri takip ederek müşterilerimize aktarmaktayız. Günü gününe verdiğimiz hizmetler ile müşterilerime her bilgiyi ulaştırarak yerinde ve zamanında tedbir almalarını sağlayarak faaliyetlerini düzenli ve eksiksiz yürütmelerine yardımcı olmaktayız. Şirket olarak firma ve müşterilerimizin mali mevzuat ve diğer kanunlar konusundaki sorularını anında ve eksiksiz biçimde yanıtlamaya yönelik ekibimizle kapsamlı çalışmalar gerçekleştirerek danışmanlık hizmetini doğru bir şekilde vermekteyiz.

Şirket Kadromuz

Şirketimiz bünyesinde bir kurucu ve iki mali müşavir olmak üzere toplamda 6 kişi ile hizmet vermektedir.

  • Ramazan Temizkan (Kurucu – Serbest Mali Müşavir ve Muhasebeci)
  • Murat Seferoğlu (Serbest Mali Müşavir ve Muhasebeci)
  • Ferhat Mutlu (Serbest Mali Müşavir ve Muhasebeci)
  • Mehmet Temizkan (Yönetici – Muhasebeci)
  • Hülya Zel (Muhasebeci)
  • Kemal Batu (Muhasebeci)
Yardıma ihtiyacınız mı var?

Size yardımcı olabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Deneyimli kadromuz ile muhasebe süreçlerinin her aşamasında aktif olarak rol almaktayız. Tema Muhasebe ile kalite ve çözüm odaklı hizmet sunarak büyük bir titizlik içerisinde görevlerimizi yerine getirmekteyiz.

Ramazan TEMİZKAN
SMMM, Temamuhasebe

Bir sorunuzmu var? Bizimle hemen iletişime geçin...